ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ: GOLDEN HALLΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ: GOLDEN HALL Καθηµερινά...
Transcript of ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ: GOLDEN HALLΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ: GOLDEN HALL Καθηµερινά...
-
ΕΠΟΜΕΝΗΣΤΑΣΗ:
GOLDEN HALL
Καθηµερινά δροµολόγια µε τη γραµµή της ∆ηµοτικής Συγκοινωνίας Αµαρουσίου,
από το Golden Hall (Λεωφόρο Ολυµπιονίκου Σπύρου Λούη)
στη στάση Νερατζιωτίσσης(εµπρός από τους σταθµούς
των τρένων ΗΣΑΠ/Προαστιακού)και αντίστροφα.
∆ευτέρα-Παρασκευή: 08:45 - 21:50Σάββατο: 08:45 - 21:20
ο πιο συναρπαστικοσπροορισµοσ, µονο
λιγα λεπτα µακρια.
Λ. Κηφισίας 37Α, Μαρούσι, Τηλ. 210 6803450www.goldenhall.gr
ΔΩΡΕΑΝ
-
Λ. Κηφισίας 37Α, Μαρούσι, Τηλ. 210 6803450www.goldenhall.gr
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
09:0009:3010:0010:4511:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:3016:0016:3017:0017:3018:1518:4519:1519:4520:1520:4521:20
08:4509:1509:4510:1511:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:4516:1516:4517:1517:4518:3019:0019:3020:0020:3021:00
GO
LDE
N H
ALL
ΝΕ
ΡΑΤ
ΖΙΩ
ΤΙΣ
ΣΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ*
11:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:3016:0016:3017:0017:3018:1518:4519:1519:4520:1520:45
10:4511:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:4516:1516:4517:1517:4518:3019:0019:3020:0020:30
GO
LDE
N H
ALL
ΝΕ
ΡΑΤ
ΖΙΩ
ΤΙΣ
ΣΑ
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ
09:0009:3010:0010:4511:1511:4512:1512:4513:1513:4514:1514:4515:3016:0016:3017:0017:3018:1518:4519:1519:4520:1520:3021:1021:3021:50
08:4509:1509:4510:1511:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:4516:1516:4517:1517:4518:3019:0019:3020:0020:4521:40
GO
LDE
N H
ALL
ΝΕ
ΡΑΤ
ΖΙΩ
ΤΙΣ
ΣΑ
ΔΗΜΟ
ΚΡΙΤΟ
Υ
*όταν τα εμπορικάκαταστήματα είναιανοιχτά